Kwiecień 08 2020 21:13:32
Nawigacja
Strona główna
Kadra pedagogiczna
Pracownicy szkoły
Samorząd uczniowski
Klasy i wychowawcy
Nasz Patron
Koncepcja funkcjonowania i rozwoju szkoły
Kalendarz wydarzeń i uroczystości
Prawa i obowiązki ucznia
Plan lekcji
Dane teleadresowe szkoły
Kontakt
Galeria zdjęć
Statut Szkoły
Wewnątrzszkolne Zasady Oceniania
Dla uczniów - zadania do wykonania
Prace uczniów
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 263
Najnowszy użytkownik: kamila
Ostatnio dodane zdjęcia


Powitanie
Życzenia Wielkanocne

Obrazy newsów: jajka.png

Przed nami Święta Wielkiej Nocy.   
        Z tej okazji składamy wszystkim najlepsze życzenia. Niech ten wyjątkowy czas napełni Wsze serca otuchą i nadzieją oraz pozwoli przezwyciężyć nawet największe trudności.
Rada Pedagogiczna i pracownicy obsługi składają najserdeczniejsze życzenia zdrowych, rodzinnych świąt w atmosferze domowego ciepła.

Obrazy newsów: krlik.jpg

Zadania do samodzielnego wykonania przez uczniów

W kolejnym okresie 06 - 08. 04. 2020 przerwy od zajęć lekcyjnych, prosimy uczniów o wykonanie prac domowych z  poszczególnych przedmiotów (zgodnie z planem zajęć). Zadania dostępne są w zakładce Dla ucznia - zadania do  wykonania - pobierz2. 

Bardzo proszę o śledzenie informacji na stronie internetowej szkoły.

Apel Mazowieckiej Policji

Szanowni Państwo, 

w związku z nowymi obostrzeniami  w kwestii bezpieczeństwa publicznego, Mazowiecka Policja przygotowała kolejny apel do rodziców i uczniów. Bardzo proszę o jego upowszechnienie przyjętymi kanałami komunikacji z rodzicami i uczniami (m.in. dziennik elektroniczny, strona internetowa). W załączeniu treść apelu  w wersji edytowalnej – dokumentu. i prezentacji. (czytaj więcej)

 
 
Kuratorium Oświaty w Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

Zadania do samodzielnego wykonania przez uczniów

W związku z przedłużeniem przerwy od zajęć lekcyjnych do świąt Wielkanocnych, prosimy naszych uczniów o wykonanie w tym tygodnu  (30.o3 -03.04.2020) kolejnych prac domowych z poszczególnych przedmiotów. Zadania dostępne są w zakładce. Dla uczniów - zadania do wykonania. (pobierz1). Bardzo proszę śledzić nowe informacje na stronie.

Komunikat do: rodziców, opiekunów i uczniów

Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych  województwa  mazowieckiego  

Szanowni Państwo Dyrektorzy, 

na prośbę Mazowieckiej Policji przesyłam w załączeniu komunikaty skierowane do: rodziców, opiekunów i uczniów, związane z sytuacją epidemiologiczną,  z prośbą o ich upowszechnienie wśród wskazanych adresatów  (np. poprzez dziennik elektroniczny, komunikat na stronie szkoły lub w inny przyjęty sposób). 

  Z poważaniem   

Andrzej Kulmatycki

 dyrektor

Wydziału Biuro Kuratora Oświaty

rzecznik prasowy

Kuratorium Oświaty w Warszawie

tel. sek. 22 551 24 00 wew. 2121

mail: rzecznik@kuratorium.waw.pl

www.kuratorium.waw.pl

 RODO

https://www.kuratorium.waw.pl/pl/kuratorium/rodo/13785,Informacja-dotyczaca-przetwarzania-danych-osobowych.html

 

Szanowni Rodzice i Opiekunowie! 

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży apeluje  o wzmożenie nadzoru nad pociechami. W tym trudnym dla wszystkich okresie, szczególnie istotne jest, aby respektować ustanowione zasady, a dzieci i młodzież uczulić na konieczność zaniechania kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikanie miejsc publicznych oraz pozostanie w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia Państwa i Waszych bliskich. 

 

 Drodzy uczniowie!

Drodzy uczniowie!  W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o Wasze bezpieczeństwo apeluje o stosowanie się do zaleceń. Bardzo istotne jest, abyście w tym trudnym dla Wszystkich okresie zaniechali kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikali miejsc publicznych oraz pozostali  w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia, nie tylko Was, ale i Waszych bliskich. 

Przygotowanie do próbnego egzaminu ósmoklasisty

Próbny egzamin ósmoklasisty – informacja MEN i CKE

 Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne przygotowują materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języków obcych nowożytnych (angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego). Zainteresowane szkoły będą mogły przeprowadzić taką próbę od 30 marca do 1 kwietnia br. Propozycja próbnego egzaminu to element wspólnych działań CKE i Ministerstwa Edukacji Narodowej, aby w czasie zawieszenia zajęć w szkołach, wesprzeć dyrektorów w ich bieżących zadaniach.

 - Co roku wiele szkół przeprowadza próbne egzaminy. Obecnie, mając na uwadze wyjątkową sytuację zawieszenia zajęć w szkołach, wspólnie z Centralną Komisją Egzaminacyjną chcemy wspomóc dyrektorów i nauczycieli również w kwestii organizacji próbnych egzaminów dla ósmoklasistów, aby mogli oni skupić się na realizacji zadań w nowej sytuacji – podkreślił Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski. (czytaj więcej)

Najlepszu sposób na naukę przed egzaminem

Szanowni Państwo,

podczas obecnej sytuacji epidemiologicznej oraz zdalnego nauczania przychodzimy z pomocą! Nasze testy uczniowie mogą wykonać samodzielnie w domu, a w zaistniałej sytuacji to najlepszy sposób na naukę przed egzaminem.

Okienko testowe zostało wydłużone aż do 29.03.2020 r. do północy, aby wszyscy ósmoklasiści zdążyli wykonać testy.

W tym momencie w systemie są aktywne testy dla klas 8 z:

  • matematyki,
  • angielskiego,
  • czytania ze zrozumieniem oraz
  • ze znajomości lektur. 

Kolejne okienko testowe obejmuje testy z matematyki dla klas 5,6 i 7

Ponadto uczniowie mogą wykonać Testy dodatkowe: Strategie uczenia się, Optymizm oraz Potrzeby poznawcze. 

Szkołę można zarejestrować w każdym momencie poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie: https://badanie.diagnoza.edu.pl/registration/register/

Pozdrawiam serdecznie,

Paulina Zaręba

Asystentka Zarządu

Dzieci uczą rodziców w domu

Szanowni Państwo, 

naszym wspólnym obowiązkiem w tym nadzwyczajnym czasie jest dołożenie wszelkich starań, by pozostające w domach dzieci i ich rodzice otrzymywali darmowe materiały do nauki w domu. Dlatego też przesyłam przygotowany przez Centrum Rozwoju Lokalnego - organizatora ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" - film z 10 poradami psychologa dotyczącymi wychowania dzieci.  Wskazówek udziela psycholog mgr Beata Liwowska.  Zwracam się z uprzejmą prośbą o zamieszczenie filmiku wraz z tekstem z załącznika na Państwa stronach internetowych i/lub na profilu na Facebooku. 

Link do filmiku: https://youtu.be/HxbYRBAKs7U  

Korzystając z okazji przypominam, że na stronie internetowej Centrum Rozwoju Lokalnego do pobrania są darmowe materiały do nauki w domu. Nowe materiały będą się ukazywać w każdą środę i każdy piątek aż do czasu, gdy szkoły i przedszkola wznowią funkcjonowanie.

Link do materiałów:  https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/

Na naszym profilu na Facebooku trwa konkurs, do udziału w którym zachęcam dzieci i ich rodziców.  

 

Przesyłam najserdeczniejsze pozdrowienia, życząc zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Z poważaniem,

Dawid Wiejata 

koordynator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą Rodziców"

Dzieci uczą rodziców w domu

Szanowni Państwo,

przez wzgląd na zaistniałą sytuację postanowiliśmy w ramach, objętej honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej ogólnopolskiej akcji akcji "Dzieci uczą rodziców" przygotować dodatkowe lekcje do domowej nauki dla dzieci i rodziców. Dlatego też zwracam się z olbrzymią prośbą o zapoznanie się z załącznikami oraz o zamieszczenie załączonej grafiki i tekstu na stronach internetowych Państwa gminy (i innych stronach w miarę możliwości) i na profilach na Facebooku. Naszym wspólnym obowiązkiem jest dołożenie wszelkich starań by dzieci ten czas spędziły w domu i wykorzystały go na naukę. Liczba wszystkich lekcji będzie zależna od rozwoju sytuacji. Ale będzie ich minimum 5. 

Pierwsze materiały można pobrać pod adresem:

https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/

Kolejne będą się ukazywać w każdą środę i każdy piątek.

 

Z poważaniem,

Dawid Wiejata 

koordynator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "DzieciUcząRodziców"

Zadania do samodzielnego wykonania przez uczniów

Drodzy Uczniowie! Drodzy Rodzice!

            W dwutygodniowym okresie przerwy od zajęć prosimy naszych uczniów o wykonanie prac domowych z poszczególnych przedmiotów. Zadania dostępne są w zakładce Dla uczniów – zadania do wykonania

Rada Pedagogiczna

Zdrowo jem, więcej wiem

Zdrowo jem, więcej wiem!

      W naszej szkole realizujemy projekt edukacyjny „Zdrowo jem, więcej wiem!”. Uczestniczą w nim dzieci z oddziału przedszkolnego i klas 1-3. Przeprowadzone zostały zajęcia dla grupy „Bałwanki”-dzieci z zerówki i klasy 1 oraz dla grupy „Śnieżynki”-dzieci z klasy 2 i 3. Program ten ma na celu propagowanie zdrowego stylu odżywiania, aby dzieci od najmłodszych lat dbały o swoje zdrowie.

                                                       Obrazy newsów: dsc04012.jpg      Obrazy newsów: dsc04028.jpg

 

                                                      Obrazy newsów: dsc04045.jpg       Obrazy newsów: dsc04096.jpg

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogowa si, aby mc doda wiadomo.

23-04-2010 21:34
Nasza Szkoła jest super Wink

20-04-2010 12:20
W naszej szkole wszystko jest SUPER Shock

11-04-2010 20:24
jaka najlepsza Bombowa

31-03-2010 13:21
Nasza szkoła jest fajna Grin

19-03-2010 21:40
Świetnie, że powstała strona szkoły Wink Smile

16-03-2010 11:48
cześć piękna Pfft

16-03-2010 11:47
Cześć

16-03-2010 11:46
Pfft

16-03-2010 11:46
CO ROBIMY NA W-F ??????????????? ;P

16-03-2010 11:45
SIEMA Wink