Kwiecień 22 2019 21:55:57
Nawigacja
Strona główna
Kadra pedagogiczna
Pracownicy szkoły
Samorząd uczniowski
Klasy i wychowawcy
Nasz Patron
Koncepcja funkcjonowania i rozwoju szkoły
Kalendarz wydarzeń i uroczystości
Wewnątrzszkolne Zasady Oceniania
Prawa i obowiązki ucznia
Plan lekcji
Dane teleadresowe szkoły
Kontakt
Galeria zdjęć
Statut Szkoły
Prace uczniów
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 263
Najnowszy użytkownik: kamila
Ostatnio dodane zdjęcia


Festyn z okazji Dnia Dziecka i Dni Sportu Szkolnego 2010/2011

Dzień Dziecka jest okazją do obchodów Dni Sporu Szkolnego. Jak co roku 1 czerwca w naszej szkole odbył się festyn sportowy, w którym uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły. W rywalizacji sportowej brały udział dwa zespoły: dziewcząt i chłopców. Konkurencje sportowe były przeplatane pytaniami z różnych dziedzin wiedzy przygotowanych przez ekspertów (nauczycieli poszczególnych przedmiotów naszej szkoły). Zawody przebiegały w miłej i wesołej atmosferze z przestrzeganiem zasad Fair Play. Ostatnia konkurencja, przeciąganie liny wzbudziła wiele emocji wśród uczestników festynu. Rywalizacja była wyrównana. Zwycięstwo przechodziło z jednej drużyny na drugą, jednak w końcowej rywalizacji dziewczęta zwyciężyły przewagą jednego punktu.

Jest to dzień, w którym wszyscy uczniowie mogą się zaprezentować na forum szkoły. Na koniec festynu wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie prezenty ufundowane przez GOPS Słubice.

news: DSC01408B.jpg

Dzień Mamy i Taty 2010/2011

26 maja jest dniem wyjątkowym w naszej szkole. Tego dnia gościmy u nas wszystkich rodziców oraz zaproszonych gości. W tym roku swoją obecnością zaszczycili nas: przedstawicie Izby Rolniczej w Płocku, Przewodnicząca Komisji Oświaty Gminy Słubice Pani Katarzyna Milczarek, Radni gminy: Pani Małgorzata Dybiec, Panowie Bartosz Jachowicz i Piotr Lenarcik oraz ksiądz proboszcz naszej parafii Stanisław Pakieła. Uczniowie przygotowali bardzo ciekawą część artystyczną, która wzbudziła zachwyt rodziców oraz zaproszonych gości.

czytaj więcej...

news: DSC01354B.jpg

Dzień europejski 2010/2011

Od kilku już lat w naszej szkole działa Klub Małego Europejczyka.

Należą do niego chętni uczniowie klas młodszych zainteresowani edukacją europejską. Opiekunkami Klubu są Panie: mgr Ż. Żuchowicz i mgr M. Perka. Głównym zadaniem klubu jest zapoznanie dzieci z wiedzą na temat Unii Europejskiej.
W roku szkolnego 2010/2011 spotkania odbywały się pod hasłem -„Piotrkówek nasza mała ojczyzna w Unii Europejskiej”. Dzieci odkrywały tradycje swoich rodzin, poznały legendy związane z regionem oraz herb Gminy Słubice. Wprowadzane treści miały na celu rozbudzenie zainteresowań własnym regionem oraz pogłębienie wiadomości na temat regionu, w którym mieszkamy.

Działalność klubu w drugim semestrze w szczególności skupiona była na przygotowaniach do uroczystości obchodów Dnia Europejskiego w naszej szkole.

Uroczystość ta odbyła się 11 maja 2011 roku. Członkowie klubu przedstawili część artystyczną pod tytułem „Witaj Francjo!”. Dzięki temu uczniowie naszej szkoły „odbyli” krótką wycieczkę po tym kraju należącym do UE, poznając kulturę, tradycje, sławne postacie, ciekawe miejsca, a także regionalne potrawy. Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością Pani: Katarzyna Szczawińska – Kamelska z RCIE w Płocku. Pani Kasia przedstawiła ciekawą prezentację multimedialną na temat przewodnictwa Polski w Unii Europejskiej. Na zakończenie przeprowadziła konkurs wiedzy o UE i wręczyła uczniom upominki.

news: DSC01354B.jpg

 

 

 

Pierwszy Dzień Otwarty w naszej szkole 2010/2011
Już wkrótce opis przebiegu tego dnia. Zapraszam do galerii zdjęć.
news: DSC01334B.jpg
Dzień otwarty w szkole

POZNAJ,
ZANIM ZDECYDUJESZ

 

 

DZIEń OTWARTY

W SZKOLE PODSTAWOWEJ

IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY

W PIOTRKóWKU

 

 

Dyrekcja, Nauczyciele oraz Uczniowie
Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły
w Piotrkówku serdecznie zapraszają
Rodziców z dziećmi 3, 4, 5 i 6 - letnimi
na Dzień Otwarty Szkoły
organizowany dnia 30 marca 2011r.
pod hasłem „Poznaj, zanim zdecydujesz”.

Początek spotkania o godzinie 11.00.

Dążymy do tego, by być szkołą marzeń,
szkołą przyjazną dzieciom i rodzicom,
taką, do której każde dziecko będzie chodziło

z przyjemnością.

Odpowiemy na każde pytanie rodziców,
przybliżymy ofertę naszej szkoły,
pokażemy bazę lokalową.
Gwarantujemy spędzenie czasu w miłej, przyjaznej atmosferze przy słodkim poczęstunku.
Dla dzieci przewidujemy moc atrakcji i niespodzianek.

ZAPRASZAMY

Warsztaty wikliniarskie w naszej szkole
Spotkanie z Panem Dobromirem Makowskim

23 września 2017 roku klasa VI i VII uczestniczyły w poruszającym spotkaniu z Panem Dobromirem Makowskim, które odbyło się w ramach profilaktyki alkoholowej i narkotykowej. Pan Dobromir podzielił się z nami wstrząsającą historią swojego życia, którą udowodnił, że nigdy nie jest za późno, aby stać się lepszym człowiekiem. Ostrzegał uczestników, aby nie ulegać złym wpływom i kierować się w życiu własnym rozumem. Historia jego życia udowadnia, że wszystko jest możliwie, jeśli tylko chcemy podjąć wysiłek i żyć kierując się bezcennymi wartościami.

Sylwia Jaworska - Milczarek

Nadanie Szkole Sztandaru w oczach uczniów
Dzień 23 października2010r. był bardzo ważny w życiu uczniów SP im. Władysława Jagiełły w Piotrkówku. W tym dniu naszej szkole został przekazany sztandar.
Od tygodnia ćwiczyliśmy role, aby jak najlepiej wypaść podczas uroczystości. Najpierw była msza w kościele w Zycku Polskim o godz. 10:00. Dziewczyny z klas III-VI, czyli nasz szkolny chórek śpiewały pieśni. Przybyło dużo gości, a także nasi sąsiedzi i rodzice. Po mszy wszyscy przyjechali do szkoły, a tam rodzice przekazali sztandar w ręce pani dyrektor. Następnie pani dyrektor oddała sztandar uczniom z kl VI: Asi, Kasi i Danielowi. Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna w wykonaniu dzieci z klas IV-VI pod kierunkiem pani Iwony Michalskiej - Milczarek. Przedstawialiśmy różne fragmenty z życia Władysława Jagiełły i jego żony królowej Jadwigi. Po naszym występie pani kurator powiedziała:
-,,To artyści, a nie dzieci. "
Wszyscy miło zapamiętamy te chwile.

autor: Patrycja
Nadanie szkole sztandaru

Dzień 23 października 2010 r. zapisze się w historii naszej szkoły jako jeden z najważniejszych. Otrzymaliśmy od społeczności sztandar, symbol, który będziemy otaczać czcią i szacunkiem - powiedziała Pani Maria Perka - Dyrektor naszej szkoły

news: DSC01101.jpg

Czytaj dalej o przebiegu uroczystości.
Nowy rok szkolny 2010/2011
Witamy w nowym roku szkolnym 2010/2011.


Minęła powódź i mamy nadzieję, że teraz będziemy mogli się już spokojnie uczyć i pracować.
Tymczasem zapraszam do galerii, gdzie będzie można obejrzeć zdjęcia z wakacyjnych wyjazdów: do Ocypla (Bory Tucholskie) i do Brodnicy.
Sprawdzian szóstoklasisty
Wczoraj, tj. 08.04.2010 r. odbył się sprawdzian szóstoklasisty. Zachęcam do wyrażenia swoich opinii na ten temat.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogowa si, aby mc doda wiadomo.

23-04-2010 21:34
Nasza Szkoła jest super Wink

20-04-2010 12:20
W naszej szkole wszystko jest SUPER Shock

11-04-2010 20:24
jaka najlepsza Bombowa

31-03-2010 13:21
Nasza szkoła jest fajna Grin

19-03-2010 21:40
Świetnie, że powstała strona szkoły Wink Smile

16-03-2010 11:48
cześć piękna Pfft

16-03-2010 11:47
Cześć

16-03-2010 11:46
Pfft

16-03-2010 11:46
CO ROBIMY NA W-F ??????????????? ;P

16-03-2010 11:45
SIEMA Wink