Październik 15 2019 05:50:17
Nawigacja
Strona główna
Kadra pedagogiczna
Pracownicy szkoły
Samorząd uczniowski
Klasy i wychowawcy
Nasz Patron
Koncepcja funkcjonowania i rozwoju szkoły
Kalendarz wydarzeń i uroczystości
Wewnątrzszkolne Zasady Oceniania
Prawa i obowiązki ucznia
Plan lekcji
Dane teleadresowe szkoły
Kontakt
Galeria zdjęć
Statut Szkoły
Prace uczniów
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 263
Najnowszy użytkownik: kamila
Ostatnio dodane zdjęcia


Sprzątanie świata 2011

       Dnia 16.09.2011 r. nasza szkoła uczestniczyła w akcji "Sprzątanie świata". W tym dniu, jak co roku, cała społeczność szkolna z zaangażowaniem sprzątała teren wokół szkoły oraz jej najbliższą okolicę. Z roku na rok śmieci jest coraz mniej. Mimo iż worki były pełne, zebraliśmy ich mniej niż zwykle. Swiadczy to o tym, iż wzrasta świadomośc uczniów o utrzymaniu porządku wokół siebie. Niestety, wiele do życzenia pozostawia świadomość ludzi dorosłych, o czym przekonało nas to, co znajdowaliśmy w przydrożnych rowach.
        Mamy nadzieję, że w przyszłym roku worki na śmieci będą puste.
                                                                                                                  Małgorzata Perka

Nowy rok szkolny 2011/2012
Witajcie Kochani!
Wakacje zbliżają się już ku końcowi, wkrótce nowy rok szkolny. Mam nadzieję, że wypoczęci powrócicie do szkoły.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 odbędzie się 1 września 2011 r. o godz. 9:00.

Życzę Wam wytrwałości w pokonywaniu szkolnych trudów, zapału do zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń. Niech szkoła będzie dla Was miejscem radości i przyjaźni.

Rodzicom życzę, by ten nowy rok szkolny przyniósł wiele nadziei związanych z przyszłością swoich dzieci.

Natomiast Koleżankom i Kolegom z pracy życzę, aby nowy rok szkolny był rokiem spokojnej pracy dającej wiele satysfakcji z małych i dużych sukcesów.
Wakacyjne rady 2010/2011

     Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. W środę 22 czerwca 2011 r. o godz. 9:00 odbędzie się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2010/2011.WAKACYJNE RADY

Będąc samym w domu :

- nie otwieraj obcym drzwi,

- klucze do domu wkładaj do szczelnej kieszeni,

- nie baw się gazem, prądem lub wodą,

-  nie wychylaj się z okna czy balkonu

- nie udzielaj osobom obecnym żadnych informacji przez telefon,

Będąc na podwórku:

- informuj rodziców o miejscu swojej zabawy,

- baw się na boisku lub placu zabaw,

- nie baw się w pobliżu jezdni,

- jadąc rowerem poruszaj się tylko w miejscach do tego wyznaczonych,

- nie rysuj po budynkach,

- nie baw się w pobliżu wykopów i rowów.

Będąc nad wodą :

- korzystaj z kąpieli pod opieką rodziców,

- nie wchodźcie do wody po obfitym posiłku,

- podczas pływania łodzią, kajakiem zawsze miej na sobie kamizelkę ratunkową,

- przestrzegaj regulaminu kąpieliska i słuchaj poleceń ratownika.

Będąc w parku:

- nigdy nie bierz zabawek, słodyczy lub lodów od obcych osób,

- nie zaśmiecaj, nie niszcz terenów zielonych,

- nie łam gałęzi drzew i krzewów,

- nie pal ognisk w parkach, lasach,

- unikaj kontaktu z obcymi psami,

- nie baw się ogniem.

Podsumowanie akcji "Nawet zebra w paski też nosi odblaski" 2010/2011

W roku szkolnym 2010/2011 nasza szkoła brała udział w wyżej wymienionej akcji. Uczniowie przez cały rok szkolny sumiennie przestrzegali regulaminu akcji, stosowali się do przepisów i nosili odblaski. Dzielnicowy Pan Piotr Rybciak co jakiś czas kontrolował przestrzeganie zasad. Podsumowanie akcji miało miejsce dnia 9 czerwca. W tym dniu do naszej szkoły przybyli przedstawiciele Posterunku Policji w Słubicach Panowie Grzegorz Orłowski i Jacek Matusiak, którzy w imieniu Komendy Miejskiej Policji w Płocku nadali szkole tytuł:

„SZKOŁA, KTóRA ŚWIECI PRZYKŁADEM”.

Otrzymaliśmy piękny certyfikat oraz „Misia Policjanta”. Ponadto panowie przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa w Internecie oraz bezpiecznej kąpieli w naturalnych zbiornikach wodnych. Szczególnie wyróżniona została pani Renata Bartosiak, która nadzorowała przebieg całej akcji.


Wycieczka do stolicy 2010/2011

Dnia 8 czerwca uczniowie klas 0-VI wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Wycieczka była całodniowa, obfitowała w bogaty program zwiedzania. Pierwszym punktem było spotkanie z panem przewodnikiem obok Belwederu, gdzie obecnie mieszka prezydent RP pan Bronisław Komorowski. Następnie udaliśmy się do Łazienek, gdzie spacerując alejkami oglądaliśmy pomnik Fryderyka Chopina, Oranżerię i z zaciekawieniem słuchaliśmy historii tego miejsca. Kolejny punkt wycieczki to Zamek Królewski i Stare Miasto. Jadąc ulicami stolicy oglądaliśmy wieżowce, mosty, widzieliśmy stadion piłkarski przygotowywany na mistrzostwa Europy EURO 2012.

Po dotarciu na Zamek Królewski przywitała nas pani przewodnik, która oprowadziła nas po tym pięknym, i inspirującym miejscu. Opowiedziała historię tego niegdyś pałacu, a obecnie zamku i panujących w nim władców. Po wyjściu z Zamku Królewskiego udaliśmy się na Stare Miasto, gdzie mogliśmy posłuchać urzekającego grania kataryniarza i kupić sobie pamiątki z wycieczki. Kolejny punkt wycieczki to podziwianie panoramy miasta Warszawy z tarasu widokowego na 30 piętrze Pałacu Kultury i Nauki. Ogromnym przeżyciem było samo wjechanie windą na taras widokowy, chociaż przejażdżka była krótka to przeżycia duże. Obejrzeliśmy również zmianę warty żołnierzy przed grobem Nieznanego Żołnierza. Byliśmy na Krakowskim Przedmieściu przed siedzibą prezydenta RP. Ostatni punkt wycieczki to zwiedzanie lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie i zapoznanie się z procedurami obowiązującymi w sali przylotów i odlotów.

Zmęczeni całodniową wycieczką, ale szczęśliwi i zadowoleni wróciliśmy do czekających na nas rodziców.

Festyn z okazji Dnia Dziecka i Dni Sportu Szkolnego 2010/2011

Dzień Dziecka jest okazją do obchodów Dni Sporu Szkolnego. Jak co roku 1 czerwca w naszej szkole odbył się festyn sportowy, w którym uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły. W rywalizacji sportowej brały udział dwa zespoły: dziewcząt i chłopców. Konkurencje sportowe były przeplatane pytaniami z różnych dziedzin wiedzy przygotowanych przez ekspertów (nauczycieli poszczególnych przedmiotów naszej szkoły). Zawody przebiegały w miłej i wesołej atmosferze z przestrzeganiem zasad Fair Play. Ostatnia konkurencja, przeciąganie liny wzbudziła wiele emocji wśród uczestników festynu. Rywalizacja była wyrównana. Zwycięstwo przechodziło z jednej drużyny na drugą, jednak w końcowej rywalizacji dziewczęta zwyciężyły przewagą jednego punktu.

Jest to dzień, w którym wszyscy uczniowie mogą się zaprezentować na forum szkoły. Na koniec festynu wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie prezenty ufundowane przez GOPS Słubice.

news: DSC01408B.jpg

Dzień Mamy i Taty 2010/2011

26 maja jest dniem wyjątkowym w naszej szkole. Tego dnia gościmy u nas wszystkich rodziców oraz zaproszonych gości. W tym roku swoją obecnością zaszczycili nas: przedstawicie Izby Rolniczej w Płocku, Przewodnicząca Komisji Oświaty Gminy Słubice Pani Katarzyna Milczarek, Radni gminy: Pani Małgorzata Dybiec, Panowie Bartosz Jachowicz i Piotr Lenarcik oraz ksiądz proboszcz naszej parafii Stanisław Pakieła. Uczniowie przygotowali bardzo ciekawą część artystyczną, która wzbudziła zachwyt rodziców oraz zaproszonych gości.

czytaj więcej...

news: DSC01354B.jpg

Dzień europejski 2010/2011

Od kilku już lat w naszej szkole działa Klub Małego Europejczyka.

Należą do niego chętni uczniowie klas młodszych zainteresowani edukacją europejską. Opiekunkami Klubu są Panie: mgr Ż. Żuchowicz i mgr M. Perka. Głównym zadaniem klubu jest zapoznanie dzieci z wiedzą na temat Unii Europejskiej.
W roku szkolnego 2010/2011 spotkania odbywały się pod hasłem -„Piotrkówek nasza mała ojczyzna w Unii Europejskiej”. Dzieci odkrywały tradycje swoich rodzin, poznały legendy związane z regionem oraz herb Gminy Słubice. Wprowadzane treści miały na celu rozbudzenie zainteresowań własnym regionem oraz pogłębienie wiadomości na temat regionu, w którym mieszkamy.

Działalność klubu w drugim semestrze w szczególności skupiona była na przygotowaniach do uroczystości obchodów Dnia Europejskiego w naszej szkole.

Uroczystość ta odbyła się 11 maja 2011 roku. Członkowie klubu przedstawili część artystyczną pod tytułem „Witaj Francjo!”. Dzięki temu uczniowie naszej szkoły „odbyli” krótką wycieczkę po tym kraju należącym do UE, poznając kulturę, tradycje, sławne postacie, ciekawe miejsca, a także regionalne potrawy. Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością Pani: Katarzyna Szczawińska – Kamelska z RCIE w Płocku. Pani Kasia przedstawiła ciekawą prezentację multimedialną na temat przewodnictwa Polski w Unii Europejskiej. Na zakończenie przeprowadziła konkurs wiedzy o UE i wręczyła uczniom upominki.

news: DSC01354B.jpg

 

 

 

Pierwszy Dzień Otwarty w naszej szkole 2010/2011
Już wkrótce opis przebiegu tego dnia. Zapraszam do galerii zdjęć.
news: DSC01334B.jpg
Dzień otwarty w szkole

POZNAJ,
ZANIM ZDECYDUJESZ

 

 

DZIEń OTWARTY

W SZKOLE PODSTAWOWEJ

IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY

W PIOTRKóWKU

 

 

Dyrekcja, Nauczyciele oraz Uczniowie
Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły
w Piotrkówku serdecznie zapraszają
Rodziców z dziećmi 3, 4, 5 i 6 - letnimi
na Dzień Otwarty Szkoły
organizowany dnia 30 marca 2011r.
pod hasłem „Poznaj, zanim zdecydujesz”.

Początek spotkania o godzinie 11.00.

Dążymy do tego, by być szkołą marzeń,
szkołą przyjazną dzieciom i rodzicom,
taką, do której każde dziecko będzie chodziło

z przyjemnością.

Odpowiemy na każde pytanie rodziców,
przybliżymy ofertę naszej szkoły,
pokażemy bazę lokalową.
Gwarantujemy spędzenie czasu w miłej, przyjaznej atmosferze przy słodkim poczęstunku.
Dla dzieci przewidujemy moc atrakcji i niespodzianek.

ZAPRASZAMY

Warsztaty wikliniarskie w naszej szkole
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogowa si, aby mc doda wiadomo.

23-04-2010 21:34
Nasza Szkoła jest super Wink

20-04-2010 12:20
W naszej szkole wszystko jest SUPER Shock

11-04-2010 20:24
jaka najlepsza Bombowa

31-03-2010 13:21
Nasza szkoła jest fajna Grin

19-03-2010 21:40
Świetnie, że powstała strona szkoły Wink Smile

16-03-2010 11:48
cześć piękna Pfft

16-03-2010 11:47
Cześć

16-03-2010 11:46
Pfft

16-03-2010 11:46
CO ROBIMY NA W-F ??????????????? ;P

16-03-2010 11:45
SIEMA Wink