Lipiec 24 2021 03:35:22
Nawigacja
Strona główna
Kadra pedagogiczna
Pracownicy szkoły
Samorząd uczniowski
Klasy i wychowawcy
Nasz Patron
Koncepcja funkcjonowania i rozwoju szkoły
Kalendarz wydarzeń i uroczystości
Prawa i obowiązki ucznia
Plan lekcji
Dane teleadresowe szkoły
Kontakt
Galeria zdjęć
Statut Szkoły
Wewnątrzszkolne Zasady Oceniania
Dla uczniów - zadania do wykonania
Prace uczniów
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 263
Najnowszy użytkownik: kamila
Ostatnio dodane zdjęcia


Ważna informacja dla ósmioklasistów

Drodzy Ósmoklasiści,

 w związku ze stanem pandemii i ograniczeniami w funkcjonowaniu szkół weszło w życie i obowiązuje nowe

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA  EDUKACJI  NARODOWEJ z dnia 10 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 657), którego zapisy wprowadzają bardzo istotne zmiany w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

    Postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2020/2021 do klas I publicznych szkół ponadpodstawowych (liceów ogólnokształcących, techników i branżowych szkół I stopnia dla młodzieży) jest przeprowadzane w nowych terminach określonych przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania. Nowe terminy postępowania rekrutacyjnego, a także terminy składania dokumentów są podawane do publicznej wiadomości na stronie internetowej urzędu obsługującego ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania.

Nie obowiązuje więc harmonogram rekrutacji ustalony zarządzeniem Mazowieckiego Kuratora Oświaty z dnia 31 stycznia 2020 r. Tym samym strona zawierająca pełne informacje o tegorocznym naborze https://ponadpodstawowe-plock.nabory.pl/ , na tę chwilę nie może zostać  uruchomiona. Proszę śledzić strony szkół, jak tylko pojawią się nowe terminy, zostaniecie o nich niezwłocznie poinformowani.

https://www.kuratorium.waw.pl/pl/rodzice-i-uczniowie/rekrutacja-do-szkol/14705,Komunikat-w-sprawie-zmian-zasad-rekrutacji-na-rok-szkolny-20202021-do-szkol-pona.html

Ważna wiadomość dla uczniów klas IV - VIII.

Słubice, 27.04.2020

 REGULAMIN MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI ANNY JANTAR

Cel konkursu:

- rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości oraz aktywności artystycznej wśród dzieci i młodzieży,

 - wspieranie najzdolniejszych wokalnie uczniów i umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych oraz dorobku artystycznego,

 - propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci i młodzieży,

 - popularyzacja polskich piosenek z poprzedniego stulecia oraz walorów artystycznych,

 - wyłonienie utalentowanych dzieci i młodzieży oraz zachęcenie jej do pracy twórczej w zakresie muzyki,

 - rozwijanie talentów estradowych,

 - kształtowanie umiejętności współzawodnictwa

Organizatorzy konkursu:

Nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Słubicach –  Monika Adamowicz, Łukasz Bartosiak

Warunki konkursu:

- w konkursie biorą udział uczniowie klas IV-VIII (dowolna liczba uczestników) ze Szkoły Podstawowej w Świniarach, Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Piotrkówku oraz Szkoły Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Słubicach

- z uwagi na okoliczności uczestnicy przesyłają drogą elektroniczną (Messenger na nazwisko Łukasz Bartosiak) filmiki – nagranie wykonywanej piosenki (obraz i dźwięk) do dnia 27 maja 2020

-w konkursie mogą wystąpić tylko indywidualni wykonawcy

- każdy z wykonawców prezentuje wybraną przez siebie i przygotowaną piosenkę z repertuaru Anny Jantar

- łączny czas wykonania nie może przekraczać 5 minut

- uczestnicy śpiewają do podkładu muzycznego, bez nagranego wokalu

- dopuszcza się czasowy playback (np. fragment refrenu)

- jury (wybrani nauczyciele S.P. w Słubicach) oceniać będą interpretację utworu, czystość dźwięku, odpowiedni strój wykonawcy (np. galowy) oraz ogólny poziom artystyczny

- udział w konkursie jest jednocześnie zgodą na warunki regulaminu oraz na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku uczestnika na potrzeby organizacji i promocji konkursu (zamieszczenie listy uczestników na stronie internetowej szkoły, nagranie i wizerunki zwycięzców, itp.)

- wszyscy uczestnicy otrzymują dyplomy uczestnictwa oraz pamiątkę

INFORMACJE KOŃCOWE:

 Ostateczna interpretacja Regulaminu przysługuje organizatorowi, który decyduje również o wszystkich sprawach związanych z Konkursem, a nie objętych niniejszym Regulaminem. W wiadomości wraz z przesłanym nagraniem (filmikiem) należy napisać: imię, nazwisko, klasa oraz placówkę do której uczęszcza wykonawca.

Zadania do samodzielnego wykonania przez uczniów

W kolejnym okresie 04 - 08. 04. 2020 r. przerwy od zajęć lekcyjnych, prosimy uczniów o wykonanie prac domowych z  poszczególnych przedmiotów (zgodnie z planem zajęć). Zadania dostępne są w zakładce Dla ucznia - zadania do  wykonania – pobierz6. 

Bardzo proszę o śledzenie informacji na stronie internetowej szkoły.

Zadania do samodzielnego wykonania przez uczniów

W kolejnym okresie 27 - 30. 04. 2020 r. przerwy od zajęć lekcyjnych, prosimy uczniów o wykonanie prac domowych z  poszczególnych przedmiotów (zgodnie z planem zajęć). Zadania dostępne są w zakładce Dla ucznia - zadania do  wykonania – pobierz5. 

Bardzo proszę o śledzenie informacji na stronie internetowej szkoły.

Zadania do samodzielnego wykonania przez uczniów

W kolejnym okresie 20 - 24. 04. 2020 r. przerwy od zajęć lekcyjnych, prosimy uczniów o wykonanie prac domowych z  poszczególnych przedmiotów (zgodnie z planem zajęć). Zadania dostępne są w zakładce Dla ucznia - zadania do  wykonania – pobierz4. 

Bardzo proszę o śledzenie informacji na stronie internetowej szkoły.

Zadania do samodzielnego wykonania przez uczniów

W kolejnym okresie 15 - 17. 04. 2020 r. przerwy od zajęć lekcyjnych, prosimy uczniów o wykonanie prac domowych z  poszczególnych przedmiotów (zgodnie z planem zajęć). Zadania dostępne są w zakładce Dla ucznia - zadania do  wykonania – pobierz3. 

Bardzo proszę o śledzenie informacji na stronie internetowej szkoły.

Życzenia Wielkanocne

Obrazy newsów: jajka.png

Przed nami Święta Wielkiej Nocy.   
        Z tej okazji składamy wszystkim najlepsze życzenia. Niech ten wyjątkowy czas napełni Wsze serca otuchą i nadzieją oraz pozwoli przezwyciężyć nawet największe trudności.
Rada Pedagogiczna i pracownicy obsługi składają najserdeczniejsze życzenia zdrowych, rodzinnych świąt w atmosferze domowego ciepła.

Obrazy newsów: krlik.jpg

Zadania do samodzielnego wykonania przez uczniów

W kolejnym okresie 06 - 08. 04. 2020 przerwy od zajęć lekcyjnych, prosimy uczniów o wykonanie prac domowych z  poszczególnych przedmiotów (zgodnie z planem zajęć). Zadania dostępne są w zakładce Dla ucznia - zadania do  wykonania - pobierz2. 

Bardzo proszę o śledzenie informacji na stronie internetowej szkoły.

Apel Mazowieckiej Policji

Szanowni Państwo, 

w związku z nowymi obostrzeniami  w kwestii bezpieczeństwa publicznego, Mazowiecka Policja przygotowała kolejny apel do rodziców i uczniów. Bardzo proszę o jego upowszechnienie przyjętymi kanałami komunikacji z rodzicami i uczniami (m.in. dziennik elektroniczny, strona internetowa). W załączeniu treść apelu  w wersji edytowalnej – dokumentu. i prezentacji. (czytaj więcej)

 
 
Kuratorium Oświaty w Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

Zadania do samodzielnego wykonania przez uczniów

W związku z przedłużeniem przerwy od zajęć lekcyjnych do świąt Wielkanocnych, prosimy naszych uczniów o wykonanie w tym tygodnu  (30.o3 -03.04.2020) kolejnych prac domowych z poszczególnych przedmiotów. Zadania dostępne są w zakładce. Dla uczniów - zadania do wykonania. (pobierz1). Bardzo proszę śledzić nowe informacje na stronie.

Komunikat do: rodziców, opiekunów i uczniów

Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych  województwa  mazowieckiego  

Szanowni Państwo Dyrektorzy, 

na prośbę Mazowieckiej Policji przesyłam w załączeniu komunikaty skierowane do: rodziców, opiekunów i uczniów, związane z sytuacją epidemiologiczną,  z prośbą o ich upowszechnienie wśród wskazanych adresatów  (np. poprzez dziennik elektroniczny, komunikat na stronie szkoły lub w inny przyjęty sposób). 

  Z poważaniem   

Andrzej Kulmatycki

 dyrektor

Wydziału Biuro Kuratora Oświaty

rzecznik prasowy

Kuratorium Oświaty w Warszawie

tel. sek. 22 551 24 00 wew. 2121

mail: rzecznik@kuratorium.waw.pl

www.kuratorium.waw.pl

 RODO

https://www.kuratorium.waw.pl/pl/kuratorium/rodo/13785,Informacja-dotyczaca-przetwarzania-danych-osobowych.html

 

Szanowni Rodzice i Opiekunowie! 

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży apeluje  o wzmożenie nadzoru nad pociechami. W tym trudnym dla wszystkich okresie, szczególnie istotne jest, aby respektować ustanowione zasady, a dzieci i młodzież uczulić na konieczność zaniechania kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikanie miejsc publicznych oraz pozostanie w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia Państwa i Waszych bliskich. 

 

 Drodzy uczniowie!

Drodzy uczniowie!  W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o Wasze bezpieczeństwo apeluje o stosowanie się do zaleceń. Bardzo istotne jest, abyście w tym trudnym dla Wszystkich okresie zaniechali kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikali miejsc publicznych oraz pozostali  w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia, nie tylko Was, ale i Waszych bliskich. 

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogowa si, aby mc doda wiadomo.

23-04-2010 21:34
Nasza Szkoła jest super Wink

20-04-2010 12:20
W naszej szkole wszystko jest SUPER Shock

11-04-2010 20:24
jaka najlepsza Bombowa

31-03-2010 13:21
Nasza szkoła jest fajna Grin

19-03-2010 21:40
Świetnie, że powstała strona szkoły Wink Smile

16-03-2010 11:48
cześć piękna Pfft

16-03-2010 11:47
Cześć

16-03-2010 11:46
Pfft

16-03-2010 11:46
CO ROBIMY NA W-F ??????????????? ;P

16-03-2010 11:45
SIEMA Wink